Tallinna linnas rajati esimene moodullasteaed koostöös Nord Varaliisinguga

Lepistiku moodullasteaed koostöös Nord Varaliisinguga

 

10.septembril leidis aset Mustamäe linnaosas asuva Lepistiku lasteaia kõrvale rajatud moodullasteaia avamine.  Tegemist on esimese moodullasteaiaga Tallinna linnas. Moodullasteaed valmis Tallinna Linnavalitsuse tellimusel ning AS Cramo Estonia ja Nord Varaliising OÜ koostööna.

 

Tallinna Linnavalitsus otsustas 2013. aastal esmakordselt kasutusele võtta moodullasteaiad kuna laste arv Tallinna linnas kasvab jõudsalt 2016. aastani, ning seejärel hakkab langema. Seega on lasteaedade juurde rajatav teisaldatav moodulamaja paindlik võimalus luua uusi lasteaiakohti. Moodullasteaia suurimaks eeliseks on selle kerge teisaldamise võimalus. Vastavalt vajadusele ja ilma suuremate investeeringuteta saab moodulmaja paigaldada iga suurema lasteaia hoovi kus on vajadus luua täiendavaid lasteaiakohti.

Alates moodullasteaia moodulitest, milles on rühmatoad ja abiruumid personalile, on moodullasteaedades kogu sisutus ja tehnika Nord Varaliisingu abiga koondatud kasutusrendi lepingusse. Moodullasteaia rühmad avatakse Nord Varaliisingu kasutusrendi lepinguga Nõmmel Männimudila lasteaias ja Merivälja lasteaias.

Lepistiku moodllasteaia pidulikul avamisel lõikasid lindi läbi Lepistiku lasteaia juhataja Ülle Põld, Tallinna Linnapea Edgar Savisaar, abilinnapea Mihhail Kõlvart ja haridusameti juhataja Andres Pajula. Viimaste kommentaare saab lugeda siit.

Lepistiku moodullasteaed koostöös Nord Varaliisinguga

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.