Ettevõttest

Nord Varaliisingu eesmärk on olla Eesti ettevõtjate jaoks finantseerimise partner, kes räägib asjadest lihtsalt, läbipaistvalt ja on suunatud lahenduste leidmisele.

Meie missioon on toetada ettevõtete arengut läbi investeeringute kaasamise. Analüüsime ja nõustame igapäevaselt ettevõtteid, et parandada äriklientide ligipääsu finantsteenustele. Finantseeringuid pakume nii koostöös Eestis tegutsevate kommertspankadega, kui oma vahenditest.

Nord Varaliising on loodud 2007 aastal ja enda pika tegutsemisaja jooksul koostööd teinud peaaegu kõigi Eesti kommertspankadega.

Peamised eelised koostöös meiega on:

  • Analüüsides ettevõtte finantse, investeeringu suurust ja soetatava vara pakkumist, oskame enda kogemuse põhjal hinnata milline on turu parim lahendus antud taotlusele. Sageli juhtub, et sobivaid lahendusi on ainult üks ja te ei pruugi seda ise üles leida.
  • Meie analüütik teostab ennem krediidikomiteed põhjaliku analüüsi ja valmistab materjalid komiteesse minekuks ette. Tihti peab andmeid eelnevalt korrigeerima, et need vastaks erinevate komiteede nõudmistele. Valdame hästi tänapäevast finantskirjaoskust, et komitees saada taotlustele koheselt positiivne kinnitus. Teise ringiga komitee negatiivset otsust muuta on juba palju keerulisem ja sellega ei tasu riskida.
  • Pakume täisteenus liisinglahendust, mis koondab liisingu ja kindlustuse. Täisteenus lahendus on kliendi jaoks soodsam ja mugavam.
Finantseeritud ärikliente üle 3000
Finantseeritud varasid 35 000 000 €
Kogemust 15 aastat

Teeme koostööd kõigi Eestis tegutsevate, erinevate varade müüjatega. Lisaks finantsmaailma heale tundmisele oskame hästi kaasa rääkida ka erinevate varadega seotud küsimustes.

Meie kontor asub Tallinna uues ärihoones, otse Tallinna Loomaaia aia vastas. Ütleme uhkusega, et ega Tallinnas just palju kontoreid ei ole, kus aknast elevanti näeb. Lepingute sõlmimiseks enam kontorisse ei ole vaja küll tulla, aga kui soovite erakordse vaate taustal finantsalast nõu pidada, siis olete meile külla oodatud.

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.