Tootmisseadmete liising

Paindlikud liisingu lahendused uute ja kasutatud tootmisseadmete soetamiseks.

 • Metallitööstus
 • Puidutööstus
 • Tekstiilitööstus
 • Mööblitööstus
 • Toiduainetööstus
 • Elektroonikatööstus

Tootmisettevõtte efektiivsuse suurendamisel on kaasaegsetel tehnoloogiatel oluline roll. Kaasaegne seadmepark loob töötajatele paremad töötingimused, tõstab tootangu kvaliteeti ja klientide rahulolu.

Seda, kas ettevõtte jaoks on antud juhul parim kasutus- või kapitalirendi lahendus, vaatame iga kord personaalselt ning hindame koostöös ettevõtte võtmeisikutega.
Nord Varaliising pakub liisinglahendusi nii uute, kui kasutatud tootmisseadmete soetamiseks. Tootmisseadmete liisingu puhul on parim lahendus, kui seadmetel on Eestis edasimüüja, kes vastutab nende tarne ja hoolduse eest.
Kui kohapealset edasimüüjat ei ole ja seadmed ostetakse otse välismaisest tehasest, saame pakkuda sale & leaseback lahendust. Sellisel juhul ostame seadmed liisinguvõtjalt endalt peale seadmete Eestisse jõudmist.

Liisingu periood:

kuni 7 aastat

Intress:

alates 3% lisandub euribor

Sissemakse:

alates 10%

Kindlustus:

sisaldab tööstusseadmete kindlustust

Uued või kasutatud tootmisseadmed

Nord Varaliising teeb koostööd Eestis tegutsevate tootmisseadmete müüjatega. Uue tehnika puhul lähtume tarnija hinnapakkumisest. Kasutatud tehnika puhul aitame vajadusel korraldada seadme hindamise ja lähtume hindaja poolt koostatud hindamisaktist.

Ideed, mida saaksid varaliisinguga soetada:

 • CNC pink
 • freespink
 • tootmisliin
 • pakkeliin
 • robotid
 • tööstusautomaatika
1 Taotluse esitamine
2 Pakkumuse tegemine
3 Lepingu sõlmine
1
2
3

Taotluse esitamine

Pakkumise saamiseks edastage meile Küsi pakkumist nupu kaudu või e-posti teel järgmised andmed

 • Ettevõtte kontaktandmed
 • Varade hinnapakkumus või müügilink
 • Ettevõtte bilanss ja kasumiaruanne, mis ei ole vanemad kui 3 kuud

Võtame Teiega 1 tööpäeva jooksul ühendust, et edastada indikatiivne pakkumine või küsida täpsustavat infot pakkumise tegemiseks.

Pakkumuse tegemine

Pakkumuse sobivusel kinnitame selle komitees ja valmistame ette lepingud. Lepingud koostame ja allkirjastame digitaalselt.

Kogu protsess toimub arvutis ega vaja füüsilist kohtumist. Samas on meie poolt alati teil vastas päris inimene, kes aitab kogu protsessi läbi viia ja kaasa mõelda, ei ole vaja robotitega suhelda.

Allkirjastaja tuvastamise teeme digitaalselt Veriff keskkonna kaudu või kohtumise teel.

Lepingu sõlmine

Kui lepingud on allkirjastatud ja sissemakse tasutud, vormistame meie tellimuse Tarnijale. Tarnija arve tasutakse meie poolt, teie tasuda jäävad kuumaksed. Kui lepingule jääb jääkväärtus, siis on alati võimalik perioodi lõppedes varad sellega välja osta. Üldjuhul jääb meie lepingutele sümboolne jääkväärtus 1%, mille tasumisega perioodi lõpus tuleb varade omandiõigus teile üle. Liisingu perioodil on varad finantseerija omandis, finantseeringu tagatiseks.

Kallimate tööstusseadmete puhul, kus on oluline võimalikult soodne kuumakse saab klient valida, kas pikema perioodi või suurema jääkväärtuse vahel.  Perioodi lõppedes on võimalik ka jäägi summa uuesti paariks aastaks liisingusse panna. Selliselt on  igakuised kuumaksed väiksemad.

Kindlustus

 • Varade kindlustamise eest hoolitseb Nord Varaliising (kui ei ole teisiti kokku lepitud)
 • Kindlustuskaitse kehtib kogu liisingu perioodil

Meie kaudu varasid kindlustades saate osa meie suure portfelli kindlustamise eelistest. Näiteks saame pakkuda kindlustuskaitset valdkondades, kus kindlustused üksikuid varasid ei soovi kindlustada.

Samuti on kordades lihtsam kahjujuhtumite käsitlemine, kuna oleme kindlustusele oluline suurklient. Kahjujuhtumite korral aitame teid kindlustusega asjaajamisel. Meie joaks on oluline meie klientide rahulolu, mistõttu soovime pakkuda kõigile liisingvaradele head kindlustuskaitset ja madalat omavastutust.

Kindlustust pakume koostöös Gjensidige kindlustusseltsiga.

Näidis kuumaksed

-

Liisingu kuumakse

-

3 aastat

-

5 aastat

Tingimused: sissemakse 20%, jääkväärtus 10%, kuumaksele lisandub euribor, käibemaks ja kindlustus.
Tegemist on indikatiivse kuumaksuga, personaalse pakkumuse saamiseks võtke meiega ühendsut.

Mõned meie kliendid

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.