Meditsiinitehnika liising

Terviklikud liisingu lahendused meditsiiniasutustele tehnika ja sisustuse soetamiseks.

 • Hambaravi kliinik
 • Perearsti kabinet
 • Loomakliinik
 • Erahaigla
 • Taastusravi
 • Diagnostika keskus

Kaasaaegne tehnoloogia tõstab klientide rahulolu

Meditsiini sektor on viimastel aastatel olnud üks kiiremini arenev teenuse haru. Ilmselt on üks oluline tegur olnud siin ka Covid kriisil, mis on pannud inimesi enda tervisesse rohkem panustama.

See suurenev nõudlus ja üha pikenevad ootejärjekorrad on pannud kliinikute juhte viimastel aastatel investeerima nii kliiniku laienemisse, kui ka vanema seadmepargi uuendamisse. Lisaks suurenenud klientide hulgale, on investeeringud vajalikud ka parimate arstide hoidmiseks. Nõudlus arstide järele on samuti kasvanud ja see omakorda annab arstile võimaluse valida hea ja väga hea töökeskkonna vahel. Soovides teenindada parimate arstidega üha pikenevaid järjekordi on investeeringud möödapääsmatud.

Finantseerija vaatest on sellised investeeringud turvalised, kuna siin on tagatud nii konkurentsi eelis, kui ka stabiilne rahavoog tulevikuks.

Liisingu periood:

kuni 5 aastat

Intress:

alates 3% +euribor

Sissemakse:

alates 10%

Kindlustus:

meditsiinitehnika kindlustuse sisaldub pakkumises

Lahendused ühest seadmest terve kliiniku sisutamiseni

Meditsiinisektori areng on viimastel aastael olnud väga kiire ja vajadus kvaliteetsete teenuste järgi pidevalt kasvav.

Investeeringud meditsiini asutuste teenuse parandamisse on ka finantseerijate jaoks prioriteetne valdkond, kuhu soovime rahastust pakkuda võimalikult paindlikel tingimustel.

Ideed, mida saaksid varaliisinguga soetada:

 • Hambaravitool
 • 3D röntgen
 • Ultraheli
 • Kliiniku mööbel
 • Taastusravi seadmed
 • Veterinaaria seadmed
1 Taotluse esitamine
2 Pakkumuse tegemine
3 Lepingu sõlmine
1
2
3

Taotluse esitamine

Pakkumise saamiseks edastage meile Küsi pakkumist nupu kaudu või e-posti teel järgmised andmed

 • Ettevõtte kontaktandmed
 • Varade hinnapakkumus või müügilink
 • Ettevõtte bilanss ja kasumiaruanne, mis ei ole vanemad kui 3 kuud

Võtame Teiega 1 tööpäeva jooksul ühendust, et edastada indikatiivne pakkumine või küsida täpsustavat infot pakkumise tegemiseks.

Pakkumuse tegemine

Pakkumuse sobivusel kinnitame selle komitees ja valmistame ette lepingud. Lepingud koostame ja allkirjastame digitaalselt.

Kogu protsess toimub arvutis ega vaja füüsilist kohtumist. Samas on meie poolt alati teil vastas päris inimene, kes aitab kogu protsessi läbi viia ja kaasa mõelda, ei ole vaja robotitega suhelda.

Allkirjastaja tuvastamise teeme digitaalselt Veriff keskkonna kaudu või kohtumise teel.

Lepingu sõlmine

Kui lepingud on allkirjastatud ja sissemakse tasutud, vormistame meie tellimuse Tarnijale. Tarnija arve tasutakse meie poolt, teie tasuda jäävad kuumaksed. Kui lepingule jääb jääkväärtus, siis on alati võimalik perioodi lõppedes varad sellega välja osta. Üldjuhul jääb meie lepingutele sümboolne jääkväärtus 1%, mille tasumisega perioodi lõpus tuleb varade omandiõigus teile üle. Liisingu perioodil on varad finantseerija omandis, finantseeringu tagatiseks.

Meditsiinitehnika puhul saame pakkuda ka rendilahendus, kus koostöös vara müüjaga jätame varale jääkväärtuse, mis ühelt poolt aitab vähendada kuumakset ja teisalt loob võimaluse perioodi lõppedes vahetada varad uudseimate mudelite vastu ning jätkata kuumaksete tasumist.

Kindlustus

 • Varade kindlustamise eest hoolitseb Nord Varaliising (kui ei ole teisiti kokku lepitud)
 • Kindlustuskaitse kehtib kogu liisingu perioodil

Meie kaudu varasid kindlustades saate osa meie suure portfelli kindlustamise eelistest. Nõustame kõiki enda kliente, et tagada iga varagruppi jaoks kõige parema hinna ja kaitse suhtega kindlustuslahenuse valik.

Kliiniku sisustamisel võib osutuda kõige kasulikumaks lahenduseks mitme kindlusustuse koplekteerimine, mida saame tänu enda suure kindlustusportfelli erinevatele alagruppidele teile pakkuda.

Näiteks mööbli ja sisustuse puhul soovitame kasutada laia kaitsega koguriski kindlustust, kuid välistele mõjudele väga tundlike masinate puhul soovitame lisaks võtta elekroonika kaitsega kindlustus. Elektroonika varakindlustus katab sisemise rikke või väline elektripinge muutusest tulenevad kahjud.

Kindlustust pakume koostöös Gjensidige kindlustusseltsiga.

Näidis kuumaksed

-

Liisingu kuumakse

-

3 aastat

-

5 aastat

Tingimused: sissemakse 20%, jääkväärtus 10%, kuumaksele lisandub euribor, käibemaks ja kindlustus.
Tegemist on indikatiivse kuumaksuga, personaalse pakkumuse saamiseks võtke meiega ühendsut.

Mõned meie kliendid

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.