Kolmandat korda Gasellide TOPis

Nädal enne ettevõtte 16 sünnipäeva jõudis meieni varane sünnipäeva kingitus –tunnustus, mis näitab, et teeme õiget asja!

Nord Varaliising kolmandat korda Gaselli TOPisNord Varaliising on jõudnud juba kolmandat korda Äripäeva Gasellide TOPi. See prestiižne nimekiri koondab endas vaid 1% Eesti ettevõtetest, keda saab iseloomusada sõnadega kiirelt kasvav, innovaatiline, kasumlik, kliendikeskne. Need on ettevõtted, kes panustavad enda äri ja  töötajate arengusse ning Eesti majanduse kasvu. Gaselli TOPi pääsemise tingimusi näeb SIIT.

 

Meil on nii hea meel, et meie igapäevane töö kannab vilja ning seda tunnustatakse ja  märgatakse ka väljastpoolt. See, et Nord Varaliising on Äripäeva Gasellide TOPis juba kolmandat korda, kinnitab meie pühendumust ja oskust kohaneda kiirelt muutuva ärikeskkonnaga.

 

Mis see on millega me eristume? Me ise usume, et see on personaalne klienditeenindus. Meie kliendid saavad suhelda päris inimestega, mitte robotite või automatiseeritud süsteemidega. Me oleme teadlikult valinud tee, kus inimlik lähenemine on võtmetähtsusega ja me kuulame ära iga kliendi loo. Kõik ettevõtted on omanäolised ning iga finantseerimise plaan on omade nüanssidega, mida ei saa sisestada kindlate lahtritega panga päringusüsteemi.  Samuti ei oska automatiseeritud süsteem pakkuda välja plaani B, kui plaan A hästi ei sobi. See ongi koht, kus meie oleme roboti asemel kliendi kõrval.

 

Nord Varaliisingu järjekordne Gaselli TOPi jõudmine on tunnustus, et teeme õiget asja. Oleme siia jõudnud tänu oma meeskonna pühendumusele ja töökusele.

Me täname ja jagame seda tunnustust kõigi enda töötajate, klientide ja koostööpartneritega. Aitäh Teile!

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.