Meeleolud põllumajanduse aastanäitusel

Traktorid ERMi ees

Tavapäraselt vaikse ja rahulikus tempos kulgeva ERMi ette on pargitud kümned traktorid ja siseruumidesse veetud heinapallid—mis toimub?

Toimuv„Eesti Põllumajanduse aastanäitus 2022“, kuhu on kogunenud põllumajandussektori võtmetegijad ja arvamusliidrid. Kahe päeva jooksul võetakse aeg maha enda argipäeva tegemistest, kohtutakse enda jaoks oluliste inimestega, arutada edasisi plaane ja teha kokkuleppeid uueks aastaks. Messil on väljas ligi 200 eksponenti alates põllutehnikast, väetistest kuni digitehnoloogiateni välja.
Lisaks messialale, kus toimub peamine suhtus ja tutvuste loomine on kahe päeva jooksul võimalik osaleda ka konverentsil, et saada kompaktselt kätte info looma- ja taimekasvatuse trendidest, masinate, väetiste ja tooraine uudistest ning finantseerimise kaasaegsetest võimalustest.
Ka Nord Varaliising on messil esindatud ja uurisime meiegi põllumeeste käest, milline on nende meelsus.
Toodi välja kõrged gaasi ja väetise hinnad, mis on oma mõju avaldanud, aga tervikuna on meeleolud positiivsed. Saak on koristatud, viljasalved on täis ja piima hind on pigem kõrge, mis tervikuna loob turvalise tunde ja annab võimalust ka investeeringute tegemisele mõelda.

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.