Nord Varaliisingu rendilahendusega sisustati uued moodullasteaiad

Tallinna linn võttis 2014 aasta alguses kasutusele kaks uut moodullasteaeda. Esimene moodulmaja avati 22. jaanuaril Tallinna Merivälja lasteaia juurde ning teine 30. jaanuaril Tallinna Männimudila lasteaia juurde. Mõlemad moodulmajad on kahe rühmaga ning annavad linnale lisaks 88 lasteaiakohta.

Moodullasteaiad on võetud rendile kuni 2018 aasta lõpuni kasutades täisteenus rendilahendust, mis hõlmab nii mooduli projekteerimist, kommunikatsioonide ehitamist, paigaldust ja sisustust. Moodulite sisustuse rendilahendus koos kindlustuse ja projektijuhtimisega on kokku pandud Nord Varaliisingu poolt.

Moodullasteaedade rentimine on paindlik lahendus pakkumaks kiirelt leevendust lasteaia kohtade loomiseks. Võttes arvesse prognoose mille kohaselt tõuseb lasteaiakohtade vajadus kuni 2018 aastani ning hakkab seejärel langema on moodulite rentimine igati mõistlik lahendus.

Moodulrühmad vastavad kõigile nõuetele pakkudes lastele kaasaegseid olme-ja mängutingimusi.

Seda missugune näeb välja Merivälja lasteaia moodulmaja saada vaadata siit.

Katrin Tõnupärt
Nord Varaliisingu arendus- ja turundusjuht

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.