Uudised

Edastage andmed ja võtame Teiega ühendust

Sulge

Nord Varaliisingu andis üle aasta loomaarsti preemia

Nord Varaliisingu poolt üle antud särava tiitliga AASTA LOOMAARST 2015 kaasnes 700€, mida aasta loomaarstiks valitud Madis Leevist saab kasutada enese täiendamiseks.

Meie jaoks on oluline sotsiaalne osavõtlikus ja soovime oma võimaluste piirest toetada meie ühiskonna arengut soosivaid tegusid.

Kui varasemalt oleme toeks olnud laste hariduse ja õpikeskkonna parandamise, siis nüüd otsustasime läbi veterinaarmeditsiini valdkonna toetada meid ümbritsevat eluslooduse valdkonda.

Foto: Nord Varaliising OÜ esindaja Ruti Miil, Eesti Loomaarstide Ühingu president Priit Koppel ning aasta loomaarst 2015 Madis Leivits auhinna üleandmistseremoonial. Foto autor: Laurits Leima
Foto: Nord Varaliising OÜ esindaja Ruti Miil, Eesti Loomaarstide Ühingu president Priit Koppel ning aasta loomaarst 2015 Madis Leivits auhinna üleandmistseremoonial. Foto autor: Laurits Leima

Novembri alguses kogunesid Tartus ligi 500 veterinaarmeditsiini huvilist, et jagada enda praktilisi kogemusi ja teadmisi konverentsil Veterinaarmeditsiin 2015. Konverentsi finaaliks oli pidulik õhtusöök, mille käigus Nord Varaliisingu esindaja Ruti Miil andis üle aasta loomaarsti tiitli Madis Leevitsile, kelle Eesti Loomaarstide Ühenduse juhatus valis välja panuse eest Eesti metsloomade meditsiinis.

Leivits on Eesti Maaülikooli doktorant ning Eestimaa Looduse Fondi ekspert-veterinaar metsloomade haigla projektis. Ta on osalenud ka näiteks projektis, mis uuris merikotkaste hukkumise põhjuseid. Oma doktoritöös uurib Madis Leivits linde kui bioindikaatoreid mürgiste ainete seireks Eesti keskkonnast ning mürgiste ainete mõju tervisele.

Laureaat kinnitas auhinda vastu võttes, et teeb oma tööd siirast motivatsioonist ning võimalikke auhindu mitte sihiks seades, kuid lisas, et tunnustus on kindlasti suur innustus töö jätkamiseks, sest ta sai seeläbi kinnitust, et teeb õiget asja.

Ringvaade- aasta loomaarst
Ringvaade 10.11.2015.

Vaata kuidas kajastati sündmust saates Ringvaade ja mida arvab saadud tunnustusest aasta loomarst Madis Leevits ise.

Kasutame oma teenuste arendamiseks “küpsiseid”. Kodulehte kasutades olete sellega nõustunud. More Info | Sulge