Nord Varaliising- 10 aastat usaldust

Nord Varaliising, algse nimega Sisustusrent, saab täna 10 aastaseks. 

Meil igaühel on oma lugu—see on Nord Varaliisingu lugu.

30.11.2007 loodi ettevõte nimega Sisustusrent, eesmärgiga pakkuda liisingut mööbli ja kontori sisustuse soetamiseks. Esmane idee oli pakkuda äriklientidele võimalust värskendada enda kontorit ja soetada uut sisustust, ilma ühekordse suurema kulutuseta, tasudes uue sisustuse eest kuumaksetena ehk sisustusrent, nagu ütles ka algne nimi. Mööbliliising oli tol hetkel täiesti uudne lahendust, mida innovaatilisemad kiitsid ja konservatiivsemad maha laitsiScreen Shot 2017-11-30 at 10.15.31 AMd.

Üsna peagi sai selgeks, et teenuse vastu on väga suur huvi nii klientide, kui erinevate valdkondade tarnijate poolt. Ettevõtte kasvajas ja juba õige varsti hakkasime liisinglahendusi pakkuma kogu teisaldatava vara soetamiseks.

Meie hoogu tõmbasid maha aastad 2008 kuni 2010, kui suur osa majandusest kokku kukkus ning mida rahvasuus kutsuti masu (või hiljem ka täpe ja pupu) perioodiks. Ettevõtte jäi püsima tänu meie klientide ja koostööpartnerite usaldusele meie vastu ning õigetele juhtimisotsustele.

Ettevõtte uus tõus toimus paralleelselt Eesti majanduskasvuga, mis on liisingu valdkonna puhul ka igati loogiline.

Aastal 2012, kui ettevõte pakkus uuesti liisinglahendusi kogu teisaldatavale varale alates lauaarvutist kuni tootmisliini või traktorini välja, jäi nimi Sisustusrent meile kitsaks. Hakkasime koostöös Divisioniga välja töötama uut brändi, mis annaks selge sõnumi ettevõtte tegevuse ja valdkondade kohta. Tegemist ei olnud just lihtsa ülesandega ja uue CVI välja töötamine võttis kuid. Enne nime Nord Varaliising välja valimist sai kõrvale tõstetud  A-Z Liising, RT Varaliising, Leaser ja paljud teised huvitavad nimed.

Me usume, et tegime õige valiku, kui tulime 2013 aastal välja enda uue, selge ja põhjamaise nimega Nord Varaliising, mis annab edasi meie põhitegevuse– vara liising.

Uus nimi töötas väga hästi ning ettevõte on alates 2013 aastas kõvasti tuntust kogunud. Alates 2014 aastast hakkasime pakkuma lisaks kasutusrendi lepingutüübile ka kapitalirenti. Sealt edasi olema aasta aastalt enda tooteid täiendanud ja partnerite võrku laiendanud. Oleme esinenud või väljas olnud väga erinevatel messidel ja konverentsidel—Hariduskonverents, Maamess, Toidumess Foodfair, Vallade-ja linnade päev, Veterinaarmeditsiin konverents ja veel paljudel koostööpartnerite teabe- või infopäevad.

Tänaseks oleme oma klientide tagasiside ja vajaduste põhjal välja töötanud spetsiaalsed lepinguvormid ja tööprotseduurid. Me teeme iga päev tööd selle nimel, et pakkuda paremat, kiiremat ja mugavat teenust—ehk “kümmet aastast usaldust ja kogemust” mida meie kliendid meilt iga päev ootavad.

Me täname kõiki enda töötajaid, kliente ja koostööpartnereid, kes läbi aastate on ettevõtte kujundanud selliseks nagu ta täna on.

Palju õnne Nord Varaliising!

NORD_juubelilogo_FB

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.