Moodullasteaia rendilahendus kogub populaarsust

Pärnumaal Sauga vallas Tammiste lasteaia juures avati oktoobri lõpus uus sõimerühm. Uue rühma teeb eriliseks see, et sõimerühma ruumideks on renditud moodulid.

Meil on heameel tõdeda, et esmane skeptilisus nii moodulite kvaliteedi, kui uudse rendilahenduse ees on seljatatud ning lahendus on omaks võetud ka pealinnast kaugemal.

Kui Nord Varaliising on koostöös Cramoga, Tallinna lasteaiakohtade puuduse leevendamiseks, linna tellimusel paigaldanud juba päris mitmeid moodulrühmasid, siis Pärnumaal oli tegu esimese sellelaadse lahendusega.

Moodulrühmade rentimist kasutatakse ennekõike selleks, et leida kiirelt lahendus lasteaiakohtade puuduse leevendamiseks. Prognooside kohaselt on lasteaiakohtade puudus probleem veel kuni neli-viis aastat ning seejärel väheneb laste arv ja vajadus kohtade järele. Seega on perioodiline mooduli rentimine ideaalne võimalus. Kui lasteaiakohtade kriis möödub, on võimalik moodul uuesti teisaldada ning lasteaia jaoks kaovad koheselt ka haldus ja kütte kulud.

Seda kuidas kommenteerib uue moodulrühma rentimist Sauga vallavanem Priit Ruut saab lugeda (või kuulata) ERRi uudisterubriigist.

 

Katrin Tõnupärt

Nord Varaliisingu arendus- ja turundusjuht

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.