Maamess – tehnika ja inimeste kohtumispaik

Olime traditsiooniliselt enda tiimiga Maamessil kohal. Nord VaraliisinguMaamessil kohtumine Liugong esindajatega valgetes jopedes inimesi ja sinistes värvides liisingu kuumaksete silte võis kohta messi erinevates nurkades.

Maamess oli sel aastal kevadiselt soe ja päikeseline. Ilus ilm pani masinamüüjad muretsema, et kas põllumeestel on üldse kiirel tööajal mahti messile tulla. Tegelikkus oli aga see, et rahvast oli väga palju ja huvi messi vastu suur. Messiväravate juures olid pidevalt järjekorrad ja suursündmus toimus täies hiilguses.

Töömasin Maamess 2023Nii messil osalejad, kui külastajad tõid välja, et nii hea on jälle näost näkku kohtuda, masinaid vaadata ja maailma asju arutada. Viimased aastad on muutnud kogus suhtluse arvutikeskseks. Mis ühelt poolt on tore ja annab kõvasti aega juurde, sest kõik saab digitaalselt ära aetud. Kuid teiselt poolt jääb puudu inimlikust kontaktis. Seda tühimikku täitis mess hästi – sai suhelda, uute masinatega tutvuda, äritehinguid kokku leppida ja mõnusalt aega veeta.

Rohkem pilte leiad meie Facebooki lehelt

 

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.