Keeruline talv metsatööstuses

Talv on olnud metsa-ja puidutööstuse ettevõtetele väga keeruline. Kuni eelmise nädala lõpuni kestnud vihmased ja soojad ilmad viisid olukorrani kus vettinud pehme pinnasega metsadest polnud võimalik puitu välja vedada. Mis omakorda põhjustas selle, et ettevõtjad on jäänud raksustesse ning ei suuda oma kohustusi lepingupartnerite ees täita. Nord Varaliisingu kliendid on seni oma kohustuste täitmisega hakkama saanud ja loodame, et saabunud külmad ilmad teevad maapinna kõvaks ning olukord metsandusega tegelevates ettevõtetes paraneb.pexels-photo-128639

Antud teemat lahkas väga põhjalikult Postimehe majandusuudistes Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu tegevjuht Henrik Välja. Liisingu poolse vaate hetkeolukorrale andis Nord Varaliisingu juhatuse liige Hannes Roosaar.

Täis pikkuses artiklilt saab lugeda Postimees majandusuudistest – loe SIIT

Järgnevalt toome välja artikli lõpus olnud Nord Varaliisingu kommentaari

Hannes Roosaar, Nord Varaliisingu tegevjuht

Nord Varaliising on metsa- ja puidutööstust finantseerinud üle kümne aasta ja loomulikult jälgime selle arengut.

Oleme teadlikud, et Lätis kuulutati 2017. aasta lõpus välja eriolukord. Kas selleks on vajadus ka Eestis, otsustab valitsus. Loodetavasti lähinädalatel ilmaolud muutuvad ja olukord paraneb. Nord Varaliisingu kliendid on seni oma kohustuste täitmisega hakkama saanud.

Oleme eriolukordadesse alati mõistvalt suhtunud ja palume, et kliendid annaksid raskustest aegsasti teada. Sellisel juhul leiame kliendiga koos parima lahenduse

Allikas: majandus24.postimees.ee

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.