Eesti Põllumajanduse Aastanäitus 2023

EPA2023 tõi 11-12 oktoobril Tartus kokku Eesti põllumajandussektori tuumiku. Aastanäitus andis põllumajandussektori kõigile osapooltele võimaluse tutvuda parimate praktikatega, saada uusimat teavet ja luua sidemeid valdkondlike ekspertidega.

Eesti Põllumajanduse aastanäitus oli hallides toonidesKui väljas vaheldusid tumehallid vihmapilved, natuke heledama taeva ja üksikute päikesekiirtega, siis üsna samasugune meeleolu valitses ka konverentsi ettekannetes ja osalejate omavahelistes vestlustes. Põllumeeste jaoks on olnud väljakutseid täis aasta, kus olulist rolli on mänginud madal vilja hind ning samal ajal kõrged väetise ja sööda hinnad. Aastanäitusel toimunud aruteludel oli kindlasti oluline roll hetkeseisu analüüsil ja tuleviku võimaluste kaardistamisel, et otsida sektori jaoks parimaid lahendusi. Saada kinnitust, et Eesti põllumajandus on elujõuline, valmis kohanema muutuvate oludega ja toime tulema praeguste väljakutsetega.

Helgema poole pealt saab välja tuua selle, et suur tehnika ja varuosade kättesaadavuse kriis on läbi. Uue  põllumajandustehnika ostjad saavad vajalikud töömasinad kiirelt kätte ning ladudes on vajalik varu olemas.

Nord Varaliisingu meeskond oli messil kohal, et anda nõu finantseerimise teemadel. Eesmärk oli toetada talupidajat oma tehnikavajadustele vastava lahenduse leidmisel ja kõige mõistlikuma liisingu lahenduse valimisel.

Eesti põllumajandus on elujõuline ja valmis kohanema muutuvate oludega.

 

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.