Eesti Gasellettevõte ka 2016 aastal

Nord Varaliising on tegutsenud juba üle kaheksa aasta. Selle aja jooksul on olnud nii paremaid kui keerulisemaid aegu. Jääb selle perioodi sisse ju ka 2008 alanud ning paar aastat kestnud ülemaailmne majanduskriis, mille ettevõtte üle elas. Ettevõtte on omanud kindlat suunda ja sihtmärke mille poole püüelda, tänu millele oleme iga aasta kasvanud nii käibe, kasumi kui töötajate arvu poolest.

Seda, et ettevõte teeb aasta aastalt paremaid tulemusi ning kasvab on juba teist aastat järjest tunnustatud ka väljast poolt. Nimelt on Nord Varaliising juba teist aastat järjest Äripäeva Gaselli TOP nimekirjas. Tänavu jõudis Äripäeva kõige kiiremini kasvavate ettevõtete ehk Gaselli TOPi kokku 1035 ettevõtet. Oleme tänulikud Gaselli liikumise poolsele tähelepanule ning tunnustusele ja loodame, et meie ettevõtte nimi on ka tulevikus sellises positiivse kuvandiga  Gasellettevõte TOPis.

Gasellettevõte TOPi kuuluvate ettevõtete edulugusid kuulates ning artikleid lugedes jäi sel aastal kõige enam kõrvu lause” Tee seda, mida armastad ja su ettevõtmist saadab edu”. Suur tänu Nord Varaliisingu töötajatele, kes teevad oma tööd pühendumusega ja loovad meie koostööpartneritele ja klientidele iga päev lisaväärtust.

Täname kõiki meie koostööpartnerite ja klientidele tänu kellele ning kellega ühiselt oleme ka sel aastal kasvanud!

2016 aasta Gasellide täieliku nimekirjaga saab tutvuda SIIN

Võta ühendust

Helista +372 555 90454 või kasuta kontaktivormi meiega ühenduse võtmiseks. Vastame Sulle juba õige pea ning leiame soovidele/küsimustele lahenduse.

Tõnis Ustal

Tõnis Ustal

Müügijuht

+372 555 90454

Aadress: M16 Ärimaja – Meistri 16, Tallinn

Tee kontorisse

Täname! Sinu sõnum on edukalt edastatud.
Viga! Sõnumi edastamine ebaõnnestus.