Kontakt

Pakkumise saamiseks täida allolev vorm

Sule
GSW_foto-002

Hannes RoosaarHR

1956
Tegevjuht +372 +372 5667 7305 hannes@varaliising.ee
IMG_5670_web

Margus KuuskMK

2167
Müügijuht +372 5203713 margus@varaliising.ee

Margus hoolitseb selle eest, et meie liisinglahendused jõuaksid läbi meie laia koostööpartnerite võrgu kõigi klientideni. Tal on panganduse taustaga ning omab varasemat müügitöö kogemust nii Eestis, kui välismaal.

GSW_foto-001

Keret TõkmanKT

1923
Analüütik-raamatupidaja +372 50 33 134 keret@varaliising.ee

foto-004

Risto TõnupärtRT

29
Juhatuse liige +372 50 611 92 risto@varaliising.ee

Risto on Nord Varaliisingu asutaja ja eestvedaja. Vastutusalaks on suhtlus pankadega, et leida klientidele parim liisingulahendus.  Lisaks on ta võtnud enda südameasjaks Eesti koolide ja lasteaedade õpikeskkonna kaasajastamise.

foto-001

Katrin TõnupärtKT

822
Müügi- ja turundusjuht +372 52 03 022 katrin@varaliising.ee

Katrin tegeleb nii ettevõtte sisese kui ka väljapoole suunatud arendustegevusega, et tagada ladus ja mugav klientide teenindamine. Sellele aitab kaasa tema pikaajaline töökogemus klienditeeninduse ja äriarenduse valdkonnas ning loominguline hing mis vajab pidevalt muutuvat protsessi.

foto-001

Elviira AzizbajevaEA

829
Müügijuht (lapsehoolduspuhkusel) +372 elviira@varaliising.ee

Elviira on alates 01.11.2014 lapsehoolduspuhkusel.


Kasutame oma teenuste arendamiseks “küpsiseid”. Kodulehte kasutades olete sellega nõustunud. More Info | Sulge