Kontakt

Pakkumise saamiseks täida allolev vorm

Sule
foto-005

Ruti MiilRM

32
Suurkliendi müügijuht +372 51 679 50 ruti@varaliising.ee

Ruti tegeleb meie ettevõtte suurklientidega. Tema ülesandeks on meie võtmeklientidele tutvustada kaasaegsete liisinguvõimaluste eeliseid teiste finantseerimise lahenduste ees. Rutil on pikaajaline töökogemus kõrgetasemelise klienditeeninduse juurutamisel ning omab head ülevaadet kindlustusmaailmast.

foto-007

Marko VaikMV

1553
Müügijuht +372 564 60 489 marko@varaliising.ee

Marko hoolitseb selle eest, et meie uudsed liisinglahendused jõuaksid läbi laia koostööpartnerite ringi õigete klientideni. Tal on pikaajalised müügikogemused ja head teadmised, nii pangandusest kui ka jaekaubandusest. Vabal ajal naudib ta head toitu, sõprade seltskonda, loeb, reisib või on trennis.

nordvara1

Kristina Zara-MatrosKM

1820
Müügijuht +372 562 682 26 kristina@varaliising.ee

Kristina fookuses on venekeelsete klientide ja partnerite nõustamise. Osavõtliku kuulajana oskab ta leida lahendused püstitatud eesmärkide saavutamiseks. Kristinas on ühendatud tarkus ja ilu, mida kinnitavad Tartu Ülikooli juristi kraad ja Missis Estonia 2015 tiitel.


GSW_foto-002

Hannes RoosaarHR

1956
Tegevjuht +372 +372 5667 7305 hannes@varaliising.ee
GSW_foto-001

Keret TõkmanKT

1923
Analüütik-raamatupidaja +372 50 33 134 keret@varaliising.ee
foto-004

Risto TõnupärtRT

29
Juhatuse liige +372 50 611 92 risto@varaliising.ee

Risto on Nord Varaliisingu asutaja ja eestvedaja. Vastutusalaks on suhtlus pankadega, et leida klientidele parim liisingulahendus.  Lisaks on ta võtnud enda südameasjaks Eesti koolide ja lasteaedade õpikeskkonna kaasajastamise.


foto-001

Katrin TõnupärtKT

822
Arendus- ja turundusjuht +372 52 03 022 katrin@varaliising.ee

Katrin tegeleb nii ettevõtte sisese kui ka väljapoole suunatud arendustegevusega, et tagada ladus ja mugav klientide teenindamine. Sellele aitab kaasa tema pikaajaline töökogemus klienditeeninduse ja äriarenduse valdkonnas ning loominguline hing mis vajab pidevalt muutuvat protsessi.

foto-001

Elviira AzizbajevaEA

829
Müügijuht (lapsehoolduspuhkusel) +372 elviira@varaliising.ee

Elviira on alates 01.11.2014 lapsehoolduspuhkusel.