Liisingu päring

Edastage andmed ja võtame Teiega ühendust

Sulge

Edastage enda liisingu päring ning võtame teiega täpsema pakkumise tegemiseks ühendust.

 
  • Section

    Section

 

Kontroll

 

NORD VARALIISINGU TEENUSED

Kasutusrent kuumaksed on fikseeritud terveks perioodiks. Kasutusrendi esmane eelis kapitalirendi ees on see, käibemaks tasutakse kuumaksetelt, mitte perioodi alguses ühe korraga. Kasutusrenti ei pea võtma ettevõtte bilanssi ning seega ei kajastu liising kohustusena. Soovi korral saab seadmed perioodi lõpus välja osta 1% kuni 10% jääkväärtusega.

Kapitalirent tavapärastelt fikseerime kuumaksed terveks perioodiks. Käibemaks tasutakse kas perioodi alguses või kolmandal kuul. Kapitalirent kajastub ettevõte bilansis. Sissemakse on tavapäraselt 10-30%. Periood lõpus peale kõigi maksete tasumist läheb omandiõigus kliendile üle.

Sale & leaseback- kliendi poolt välja ostetud juba kasutatud seade müüakse finantseerijale ja renditakse kuumaksetena 1-4 aastase perioodi jooksul tagasi. Selline tehing aitab ettevõttel vabastades raha olemasoleva tehnika alt ja kasutada seal kus tavapäraselt liisingut kasutada ei saa.

Konsultatsioon pakume tasuta finantseerimise alast konsultatisooni, et leida kliendile parim lahendus. Lisaks kliendihaldurile on tehingu arutamise juure võimalik kaasata ka Nord Varaliisingu analüütik.  Kliendile sobilik lahendus leitakse alati läbi personaalse lähenemise ja suhtluse kliendiga

Kasutame oma teenuste arendamiseks “küpsiseid”. Kodulehte kasutades olete sellega nõustunud. More Info | Sulge