Edastage andmed ja võtame Teiega ühendust

Sulge

Muu teisaldatav vara

Millised varad sobivad liisinguks? Liisinguga on võimalik finantseerida kõiki teisaldatavaid varasid. Kui kahtled, kas soovitud vara saab liisida, võta meiega ühendust ja anname sulle kiirelt vastuse.

Loe edasi

Transport

0 13.03.2013

Transport Pakume paindlikku liisinglahendust nii uuete kui kasutatud transpordivahendite soetamiseks. Paindlik liising kaubiku, veoauto või haagise soetamiseks.

Loe edasi

Toitlustus

0 13.03.2013

Suurköögid ja väiketootjad Pakume kasutusrendi vormis paindlikku liisinglahendust nii ühe kohvimasina, kui terve restorani sisustamiseks- vastavalt Sinu ettevõtte vajadustele. Suuremate projektide puhul liidame kõik vajamineva üle rendilepingu alla-köögiseadmed, kassasüsteemid, mööbel, jm

Loe edasi

Meditsiin

0 13.03.2013

Kaasaaegsed töövahendid loovad parema teenuse Pakume meditsiiniasutustele liisinglahendusi alates ühe haiglavoodi soetamisest või kuni terve kliiniku sisustamiseni. Meie klientideks on haiglad, hambaravi kabinetid, loomakliikikud, taastusravi, massaažisalongid, jt

Loe edasi

Rasketehnika

0 13.03.2013

Rasketehnika liising Pakume paindlikku liisinglahendust uue või kasutatud rasketehnika soetamiseks. Lisaväärtusena pakume kõigile liisinglepingutele juurde väga headelt tingimustel masinakindlustust. Rasketehnikat on võimalik soetada kasutus- või kapitalirendi vormis liisinglahendusega.

Loe edasi

Avalik sektor

0 13.03.2013

Varaliisingu leping avalikule sektorile Oleme aastate jooksul välja töötanud paindlikud liisinglahendused ja lepinguvormid, mis sobivad just avaliku sektori asutustele.

Loe edasi

Tootmine

0 13.03.2013

Seadmeliising Seadmeliising aitab kasvatada Sinu äri ja parandada konkurentsivõimet. Pakume liisinglahendusi nii uute, kui kasutatud tootmis- ja tööstusseadmete soetamiseks.

Loe edasi

Kontor

0 13.03.2013

Mööbli ja tehnika liising Keskmise suurusega kontoripinna sisustamine maksab ettevõttele umbes 10 000 eurot. Kontori rendilahendusega saaks ettevõte soetada sama sisustuse tasudes selle eest ainult 250 eurot kuus. Hea töökeskkond loob eeldused ettevõtte kasvuks.

Loe edasi